Зворотний дзвінок

Скористайтеся цією формою і ми Вам зателефонуємо найближчим часом:


Відправлено

Наш фахівець скоро зателефонує на номер телефону, який Ви вказали.

Будь ласка, залишайтесь на зв'язку.

Дякуємо!


Закрити вікно

Написати повідомлення

Скористайтеся цією формою:


Відправлено

Повідомлення було успішно відправлено з сайту.

Найближчим часом наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на питання.

Спасибі, що звернулися до нас!


Закрити вікно

Консультація

Скористайтеся цією формою:

або зателефонуйте нам:

+38 050 591 57 83

+38 097 317 57 33


Запит відправлено

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і проведе консультацію найближчим часом.

Дякуємо, що звернулися до нас!


Закрити вікно

Онлайн замовлення

Ви вибрали:

Для оформлення замовлення скористайтеся формою:


Прийнято

Нам було відправлено повідомлення про замовлення.

Найближчим часом наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.

Дякуємо, що звернулися до нас!


Закрити вікно

Брус

Брус у Харкові

Брус - це пиломатеріал прямокутного або квадратного перерізу, де розмір однієї сторони не перевищує другу більше, ніж у 2 рази (перетин візуально ближче до квадрата, ніж до прямокутника). Сторона перерізу бруса, як правило, більше 100 мм, він зазвичай виготовляється з міцних колод, кожна сторона якого обрізається для надання пиломатеріалу квадратної форми. Брус широко використовується в різних напрямках, таких як будівництво та ремонт, виробництво меблів, а також для виготовлення піддонів та іншої продукції.

Брус у Харкові потрібен завжди і у великих обсягах, через свою міцність та недорогу вартість він незамінний при використанні як каркас або основа для різних конструкційних рішень при будівництві. Наша компанія має виробничі потужності для виготовлення бруса у великих обсягах, а його кількість на складах достатня для будь-яких поставок. Ми організували робочі процеси так, що нам вигідно займатися як дрібними, так і великими замовленнями, тому навіть якщо Вас цікавить замовлення до 1 куб.м - не соромтеся дзвонити.

Брус у Харкові


Ми виготовляємо брус наступних видів:

 • Брус свіжопиляний
 • Брус сухий неструганий
 • Брус сухий струганий
 • Брус сухий клеєний струганий

У нас завжди є брус будь-якого виду та в будь-яких об'ємах.

Види бруса у Харкові


Брус • Ціна за куб у Харкові

Брус, як і дошка має ціну за куб, тобто. Вартість вказується за 1 кубічний метр об'єму. Але це не означає, що 1 куб.м. - мінімальне замовлення. Як ми вже писали вище, ми виконуємо замовлення будь-яких обсягів, тому пишіть/дзвоніть і дізнавайтеся з приводу майбутнього замовлення - ми детально проконсультуємо з цього приводу і запропонуємо найкращі варіанти.

Ціна за куб бруса в Харкові залежить від багатьох параметрів, таких як вид бруса, розмір, довжина, обсяг замовлення. На ціну також впливає і курс валют, якість матеріалу, заповненість складу та інші параметри. Найкращий спосіб дізнатися ціну за куб бруса - це визначитися хоч приблизно з об'ємом, розмірами та уточнити у менеджера варіанти бруса з актуальними цінами, адже параметрів для розрахунку ціни достатньо. Також поцікавтеся своєю персональною знижкою на брус.

Нижче таблиця, в якій вказані ціни та параметри, що стосуються бруса, які допоможуть Вам зорієнтуватися та переконатися, що наші ціни є одні з найкращих у Харкові.

Брус ціна за куб


Брус • Ціна у Харкові

Найменування

Об'єм замовлення, куб.м

Ціна

Брус свіжопиляний
Довжина: 3000, 4000, 4500 мм

до 1

3850 грн.

1 ‑ 5

3750 грн.

от 5

3650 грн.

Брус свіжопиляний
Довжина: 6000 мм

до 1

4050 грн.

1 ‑ 5

3950 грн.

от 5

3850 грн.

Перед замовленням бажано уточнювати актуальні ціни у нашого менеджера


Купити брус в Харкові та області

Перш ніж купити брус у Харкові, бажано проконсультуватися з нашими фахівцями щодо цілей його застосування, адже не кожен брус може підійти, наприклад, для каркасу споруди. Досить часто буває, коли купують брус меншого розміру чи природної вологості замість сухого, щоб трохи заощадити, але так можна навпаки, заплатити на наступних етапах ще більше чи взагалі поступово переробляти весь проект.

Брус довжиною 6 метрів коштує трохи дорожче, ніж брус 4,5 метра. Також слід враховувати таку довжину при доставці та зберіганні. Але довгий брус не можна замінити двома короткими, якщо це не передбачено проектом, оскільки навантаження, деформації та стійкість відрізнятимуться. А дуже часто треба багато бруса стандартних розмірів і лише кілька довгих і мимоволі з'являються думки «оптимізувати» цей пункт, замінивши довгий брус короткими і якось скріпивши їх. Це помилка.

Ще часто замість сухого бруса використовують брус природної вологості. Навіщо, мовляв, платити дорожче бо брус все одно висохне та стане «сухим»? А справа в тому, що брус при висиханні, як і дошка, зазнає усихання, деформацій і впливу біологічних поразок. І на перший погляд, це не помітно, проект виконано, будівництво закінчено, оплата отримана – а згодом починаються проблеми. Тому краще додатково проконтролювати, який саме брус закуповують, привозять та використовують.


Види бруса

Залежно від технології виробництва та обробки, брус прийнято ділити на такі види:

 • Струганий брус
 • Профільований брус
 • Клеєний брус

Струганий брус зазвичай оброблений з усіх боків, його кути рівні, а поверхня гладка і не вимагає додаткового стругання. Може бути прямокутного чи квадратного перерізу, завдовжки від 3 до 6 метрів. Це найпоширеніший вид бруса, він відносно недорогий і гладкий. Мінімальна ймовірність появи тріщин і сколів, бо такий брус зазвичай вирізають з просушених колод за особливою технологією розпилу, що додатково знижує усадку. Теплоізоляція, вологостійкість, хороша переносимість впливів променів сонця та температурних коливань – ці переваги струганого бруса найчастіше відзначають фахівці. З недоліків або «особливостей» струганого бруса - невелике вивертання пиломатеріалу, що згодом сприяє появі зазорів та середнє усадження будинку в межах 10-15 см.

Струганий брус у Харкові

Профільований брус має не просто прямокутну або квадратну форму, а вид спеціального профільного перерізу, найчастіше з пазами для зручного укладання бруса на своє місце з додатковим зачепом, що полегшує і прискорює будівництво і робить всю конструкцію ціліснішою. Непряма форма перешкоджає проникненню вологи та холоду, немає необхідності у великому використанні матеріалів для утеплення та додаткового оздоблення стін, адже сама по собі форма бруса вже візуально приємна. Фахівці відзначають такі переваги профільного бруса, як рівномірне та прогнозоване усадження, естетичний зовнішній вигляд, високий рівень теплоізоляції і з ним немає необхідності проводити додаткову роботу через усадку. Недоліком профільованого бруса вважають необхідність додаткових витрат за часом на усихання та усадку, а також появу тріщин при усиханні.

Профільований брус у Харкові

Клеєний брус найміцніший вид бруса, з мінімальною усадкою та вигинанням. Такі властивості, як збереження тепла, перешкода проникненню вологи, холоду, шуму в нього найкращі. Переваги профільованої форми перерізу також полегшують і прискорюють будівництво, візуально тішить своєю привабливістю, через що немає необхідності додаткової обробки. Найважливіше тут - практично повна відсутність усадки та вигинання, що робить клеєний брус найкращим у своєму роді. Фахівці також відзначають такі переваги, як відсутність гниття та деформацій, оскільки такий брус виготовлений за спеціальною технологією склеювання бруса менших розмірів за схемами, які дозволяють витримувати велике навантаження та дещо перевершити властивості деревини. З недоліків варто відзначити лише використання клею в процесі виробництва бруса, що крім збільшення вартості пиломатеріалу, також трохи перешкоджає повітрообміну та природній циркуляції повітря, а також цей матеріал вже не можна назвати на 100% природним та натуральним, хоча, це ніяк не впливає на зниження показників «здоров'я» будинку.

Клеєний брус у Харкові


Який купити брус, сухий чи сирий?

Питання щодо сухого або сирого (природної вологості, свіжопиляного) бруса - найбільш популярне при консультаціях, тому пропонуємо розглянути їх переваги і недоліки, а також нюанси в застосуванні.

Переваги сухого бруса

 • Менше деформується, дає меншу усадку
 • Скорочує час будівельних робіт, оскільки до оздоблення можна приступати практично відразу
 • Теплопровідність матеріалу знижена, а значить він з більш високою теплостійкістю
 • Менш схильний до грибка і цвілі
 • Вага нижче, що спрощує його транспортування та застосування

Недоліки сухого бруса

 • Ціна вище

Сухий брус у Харкові

Виходить, всі переваги за сухим брусом, крім його вартості, але брус природної вологості також широко застосовується у будівництві, ремонті та виробництві, особливо там, де ціна має вирішальну роль. Якщо треба працювати з брусом природної вологості, є способи дещо знизити негативні властивості від такого рішення. Ось деякі з них:

 • Краще проводити роботи взимку, коли волога випаровується не так інтенсивно і знижується ймовірність розтріскування при більш поступовому висушуванні.
 • Поверхня краще обробляти антибактеріальними засобами, це значно знизить утворення цвілі, грибків та гниття.
 • Оздоблення потрібно робити через 10-12 місяців після закінчення будівництва, коли завершено процес висихання та усадки.

Як бачите, переваги від низької ціни не можуть перекрити майбутні додаткові роботи, витрати за часом та засобами, які слід виконати для того, щоб наблизити властивості бруса природної вологості до сухого. Хоча ми бачимо часто випадки, коли використання сирого бруса більш ніж виправдане, адже не всім потрібно будувати каркасні будинки, а для тимчасових або господарських будівель, нехитрих варіантів ремонту та оздоблення, наприклад, на дачі або в сараї - це найбільш підходящий варіант.

Купити брус у Харкові


Замовити брус у Харкові

Однієї сторінки сайту замало, щоб описати всі нюанси, що стосуються бруса, ми торкнулися лише малої частини того, що потрібно знати перед тим, як замовити брус у Харкові. Якщо у Вас залишилися питання, ми пропонуємо зв'язатися з нами для детальної консультації по наступних контактах:

+38 050 591 57 83 +38 097 317 57 33 +38 050 023 96 60ViberTelegram

Ми будемо раді проконсультувати та прийняти замовлення, вибрати найкращий спосіб доставки, оплати та порадувати персональними знижками. Щоб замовити брус в Харкові, найбільш якісний і при цьому недорогий, можна зв'язатися з нами також за допомогою форм на сайті або електронною поштою, також один з найбільш популярних способів - використовувати месенджер Viber або Telegram. Хочемо відзначити, що ми є виробниками бруса, і, крім розпилу, ми також займаємося правильним зберіганням та висушуванням, що не можна сказати про інших наших конкурентів і тим більше посередників. Власна доставка з компетентними вантажниками, досвідчений персонал, компетентні менеджери, своєчасне обслуговування виробничих потужностей для недопущення браку - все це розроблялося довгі роки. Набирайте або пишіть, Ви побачите, як наші менеджери проконсультують по суті, приймуть і доставлять замовлення в кращому вигляді. Ми чекаємо на ваш дзвінок, особливо в робочі дні тижня з 8:00 до 17:00. Зателефонуйте!

Замовити брус у Харкові

Ми на карті Google

2022 © levkom.com.ua