Зворотний дзвінок

Скористайтеся цією формою і ми Вам зателефонуємо найближчим часом:


Відправлено

Наш фахівець скоро зателефонує на номер телефону, який Ви вказали.

Будь ласка, залишайтесь на зв'язку.

Дякуємо!


Закрити вікно

Написати повідомлення

Скористайтеся цією формою:


Відправлено

Повідомлення було успішно відправлено з сайту.

Найближчим часом наш фахівець зв'яжеться з Вами і відповість на питання.

Спасибі, що звернулися до нас!


Закрити вікно

Консультація

Скористайтеся цією формою:

або зателефонуйте нам:

+38 050 591 57 83

+38 097 317 57 33


Запит відправлено

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і проведе консультацію найближчим часом.

Дякуємо, що звернулися до нас!


Закрити вікно

Онлайн замовлення

Ви вибрали:

Для оформлення замовлення скористайтеся формою:


Прийнято

Нам було відправлено повідомлення про замовлення.

Найближчим часом наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.

Дякуємо, що звернулися до нас!


Закрити вікно

Дошка

Дошка у Харкові

Дошка - це пиломатеріал, ширина якого більша, ніж товщина, як мінімум, у 2 рази. Якщо товщина не більша за ширину в 2 рази, то такий пиломатеріал називається брус. Дошка широко застосовується в різних напрямках, таких як будівництво та ремонт, виробництво меблів, дверей та іншої дерев'яної продукції, наприклад тари, упаковки, піддонів.

Дошка у Харкові потрібна завжди і у великих обсягах, це незамінний матеріал у багатьох сферах діяльності. Наша компанія має виробничу площу і потужності, достатню для будь-яких поставок. Дрібне або велике замовлення – ми завжди раді його виконати у кращому вигляді.

Дошка виготовляється розпилюванням колод або брусів уздовж, а далі, залежно від виду дошки, можлива буде необхідна обробка або сушіння.

Дошка у Харкові


Залежно від виду обробки та застосування сушіння, ми виготовляємо дошку наступних видів:

У нас завжди є дошка в Харкові будь-якого виду та в будь-яких об'ємах.


Дошка • Ціна за куб.

Дошка, як і брус, має ціну за куб, тобто, за 1 кубічний метр об'єму. Це не означає, що 1 куб.м. - мінімальне замовлення. Як уже говорилося вище, ми беремося за будь-які об'єми, тому дзвоніть/пишіть і запитуйте щодо майбутнього замовлення - ми детально проконсультуємо з цього приводу.

Ціна за куб дошки в Харкові залежить від виду, ширини/довжини та обсягу замовлення. Також впливає на ціну курс валют, якість матеріалу, заповненість складу та інші параметри. Як бачите, ціна за куб дошки в Харкові залежить від багатьох параметрів і краще уточнювати її у менеджера щодо саме ваших вимог, а заразом і дізнатися про свою персональну знижку.

Нижче наведена таблиця з деякими цінами та параметрами, яка допоможе Вам зорієнтуватися та переконається, що наші ціни є одні з найкращих у регіоні.

Дошка - ціна за куб у Харкові


Дошка • Ціна у Харкові

Найменування

Об'єм замовлення, куб.м

Ціна

Дошка необрізна свіжопиляна
Товщина: 25 мм
Довжина: 3000, 4000, 4500 мм

до 1

1800 грн.

1 ‑ 5

1750 грн.

от 5

1700 грн.

Дошка необрізна свіжопиляна
Товщина: 30-50 мм
Довжина: 3000, 4000, 4500 мм

до 1

2800 грн.

1 ‑ 5

2750 грн.

от 5

2700 грн.

Дошка напівобрізна свіжопиляна
Товщина: 25 мм
Довжина: 3000, 4000, 4500 мм

до 1

2100 грн.

1 ‑ 5

2050 грн.

от 5

2000 грн.

Перед замовленням бажано уточнювати актуальні ціни у нашого менеджера


Купити дошку в Харкові та області

Перш ніж купити дошку в Харкові чи області, бажано проконсультуватися з нашими фахівцями з приводу цілей її застосування, тому що досить часто трапляються випадки, коли куплена дошка не підходить за призначенням, а її все одно застосовують і в результаті виходить досить сумнівна якість виконаних робіт.

Також досить часто можна чути, що не важливо, яку купити дошку, її потім на місці можна обробити так, як потрібно, але це також досить помилкова думка, адже часу, ресурсів та праці буде витрачено набагато більше, що в перерахунку на гроші користь буде явно не у бік того, хто вирішив заощадити. Хоча хто отримує зарплату погодинно або у кого є безкоштовна робоча сила і достатньо розхідників та ресурсу інструментів чи кому подобається робити все самому для себе – ми вітаємо такий вибір. Але про всяк випадок ми додатково опишемо види дошки, обробки та їх застосування.

Дошка - ціна за куб у Харкові


Види дошки

Дошка по знаходженню в місці розпилу поділяються на такі види:

  • Серцевинна
  • Центральна
  • Бічна

Серцевинна дошка випилюється з центральної частини колоди або бруса і включає серцевину дерева

Центральна дошка випилюється також у центральній частині, але не включає серцевину дерева. Їх може бути 1, 2, 3 чи 4 залежно від схеми розпилу.

Бічна дошка випилюється з бічної частини дерева.

Види дошки по знаходженню


Дошка в залежності від стругання поділяється на такі види:

  • Стругана
  • Односторонньо стругана
  • Двосторонньо стругана

Строганою вважається дошка, де хоча б одна з поверхонь стругалася, тобто, оброблено одну або дві плоскі сторони. Відповідно, якщо оброблена лише одна плоска поверхня, це односторонньо стругана дошка, якщо 2 сторони (і верх і низ) - це двосторонньо стругана дошка. До цих видів можна приписати і калібровану дошку - вона висушена та оброблена до заданих розмірів.

Види дошки в залежності від стругання


Застосування дошки

Дошка необрізна виробляється шляхом розпилу всієї колоди вздовж одного проходу, тому на її бічних кромках залишається кора (обзол). Форма дошки, її ширина може змінюватися, єдиними параметрами, на які орієнтуються, це товщина і довжина. Найбільш дешевий вид дошки широко застосовується в будівництві або там, де не важливий зовнішній вигляд виробу. Найпопулярніше застосування - в настилах, решетуванні на кроквах і простінках, опалубці на фундаментах, парканах, господарських або тимчасових спорудах, при чорнових або каркасних роботах. Широко застосовується для чорнових підлог або покриття для підлоги на дачах, в сараях (в неопалюваних приміщеннях).

Застосування необрізної дошки

Дошка обрізна виробляється шляхом всебічного розпилу бруса або колоди, тому на її бічних частинах немає кори (обзолу). Така дошка може бути як різної ширини, так і однаковою (калібрована та некалібрована). Сама по собі така дошка - чудовий екологічно чистий матеріал, що застосовується в багатьох напрямках, але потрібно визначиться, чи важливо в конкретному випадку однакова ширина дощок, бок така дошка трохи дорожча за ту, де в партії допускається різна ширина. Широко застосовується на будівництві будинків, парканів, навісів і допоміжних конструкцій: опалубок, містків, крокв, лісів, тобто, там, де не потрібна додаткова обробка поверхонь.

Застосування обрізної дошки

Дошка стругана виходить шляхом обробки (струганням) однієї або двох поверхонь обрізної дошки. Така дошка вже строго певної форми та розмірів, вона має допустиму вологість, що не призведе до її деформації з часом, а також вже можна починати говорити про стійкість до опадів, грибків та плісняви. Широко застосовується для зовнішніх конструкцій, наприклад, у садових та господарських спорудах, і досить часто в поручнях, фронтонах та сходах, а також усередині приміщень, наприклад, при облаштуванні перегородок, настилці підлоги, виробництві меблів, дверей тощо.

Застосування дошки струганої

Дошка природної вологості, не залежно від виду, застосовується для чорнових і каркасних робіт, у господарських та тимчасових спорудах, для чорнових підлог або підлогового покриття в неопалюваних приміщеннях типу сараю, времянках і т.д. Якщо простіше, то дошка природної вологості застосовується там, де не страшні такі процеси, як усушка (непропорційна зміна розмірів, поява щілин між дощками), зміни геометрії (дошки можуть стати вигнутими, перекрученими або перекошеними) та біологічна поразка (грибок, неприємний запах, цвіль, гнилизна, втрата міцності). Звичайно, ці процеси відбуваються не відразу, а згодом, тому цілком можна застосовувати дошки природної вологості для чогось тимчасового, в нежитлових і неопалюваних приміщеннях або там, де не потрібно прагнути ідеального припасування дошки одну до одної. В інших випадках треба застосовувати лише суху дошку.

Дошка природної вологості


Замовити дошку у Харкові

Як бачите, нюансів досить багато, а ми описали лише малу частину того, що потрібно знати перед замовленням дошки у Харкові. Звичайно, багато хто це знає, а для тих, у кого залишилися питання, пропонуємо зв'язатися з нами для консультації:

+38 050 591 57 83 +38 097 317 57 33 +38 050 023 96 60ViberTelegram

Також за цими контактами ми зможемо прийняти замовлення та домовитися про доставку, спосіб оплати та персональні знижки. Замовити дошку в Харкові можна і в іншому місці, але не факт, що це не будуть посередники, які торгують нашою ж продукцією. А якщо знайдете низьку ціну - то це може свідчити про те, що якість продукції також низька, оскільки швидше за все, не було дотримано регламентів з доставки, розпилу та сушіння, адже до пиломатеріалів потрібен дуже ретельний підхід, який включає досвідчений персонал, виробничі потужності та їх обслуговування, наявність витратних матеріалів, спеціальні приміщення для сушіння та компетентних менеджерів, здатні проконсультувати по суті. До речі, якщо зараз робочий день тижня та час з 8:00 до 17:00 – вони якраз чекають на Ваш дзвінок. Зателефонуйте!

Замовити дошку у Харкові

Ми на карті Google

2022 © levkom.com.ua